KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17429382

nr 1742 9382

Birgitta Liljebladh

(f. 1924), Sverige

Etsning, "Gestalter. Signerad, numrerad 40/100, daterad -52. Bildmått: 23x22 cm, yttermått inklusive ram. 44x40 cm

Birgitta Liljebladh, svensk målare född 1924.

måndag 24 november 2025
kl 20:00:03

Birgitta Liljebladh

Läs mer om Birgitta Liljebladh